Letní tábor se zaměřením na divadlo – Poslův mlýn červenec 2023

"ANASTASIS"  – ZÁŽITKOVÝ TÁBOR SE ZAMĚŘENÍM NA DIVADLO

             

Tábor v Doksech na Poslově mlýně sídlící v lůně lesů, hájů, rybníků a Máchova jezera je určen pro děti od 7 do 13 let, které mají rády dobrodružství a divadlo.

Prostředí Máchova kraje nám nabízí tajemné pověstí, legendy a dosud stále skrytá tajemství. Naším úkolem bude jít po těchto stopách a odhalit dávnou a tajemnou historii Máchova kraje.

Děti posbírají své nejsilnější prožitky, ze kterých pod vedením zkušených hereckých lektorů společně vytvoříme v závěru divadelní příběh.

Každé dítě může naplnit společný příběh ať už formou slova, poezie, zpěvu, pohybu, režie, nebo podílení se na scénáři. Záleží pouze na jeho vlastním výběru.

Děti tak mají možnost pochopit komplexní práci kolem přípravy divadelního představení. 

 

Náplní zážitkového tábora jsou nejen herecké tréninky (řeči, hlasu, předávání pocitů a emocí, herecká spolupráce, ale také skutečné reálné prožitky formou trávení času v přírodě (koupání, opékání buřtů, soutěže, hry, stezka odvahy, plavba po Máchově jezeře, výlet na hrad Bezděz a další dobrodružství).

Zkrátka- UŽÍVAT SI PRÁZDNINY! Foto ukázka táboru z minuléh roku zde.

Každé dítě po ukončení tábora obdrží odkaz na vzpomínkové video s prostřihy a zážitky pobytu v Máchově kraji.

 

Bonus: Děti, které ucítí touhu stát na skutečném divadelním jevišti, budou mít možnost stát se součástí profesionálních koncertních, či divadelních vystoupení projektu Anastasis.

www.projectanastasis.com

 

Termín: 15. 7. 2023 – 21. 7. 2023 (7 dní, 6 nocí)

Cena: 5 900,- Kč

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.