Umělci, hudebníci, producenti, režiséři, PŘIDEJTE SE…

Vážení umělci, hudebníci, zpěváci, producenti, režiséři………………

v naší České republice vzniká novodobý hudební projekt, jehož hlavními herci, zpěváky, tanečníky a hudebníky jsou převážně děti.
Tento projekt však není určen pro dětské diváky, nýbrž pro diváky dospělé, neboť v sobě nese smysluplnou myšlenku příběhu, který má podnítit rozsáhlé zamyšlení se o globálním životní prostředí a upozornit na to, že změna přístupu chování se k přírodě je již neudržitelná. Je třeba probudit civilizaci k citlivosti a pochopení toho, že ničení planety se ZESILUJE!
Každý den se setkáváme s tímto varováním formou četných filmových dokumentů, alarmujících zpráv vědců, ale především samotnou přírodou, která naznačuje narušení klimatu již velkými výkřiky neobvyklých přírodních katastrof, které se masivně odehrávají po celé planetě!

V novodobém hudebním ,,pohádkovém" příběhu se ukrývají mrazivé prvky pravdy a skutečnosti, které děti svým ztvárněním a formou hudebního příběhu odhalí takovým způsobem, že vzbudí v dospělém divákovi ty nejsilnější emoce v prožití humoru, tísně, radosti, smutku, silným dojetím, ale i hlubokým zamyšlením se.
Rozhodně se nejedná o žádný laciný prožitek.
Tento projekt vznikl na základě dlouholeté práci s dětmi, které vyslovovaly svá přání, jak by si představovaly tento svět a jak by chtěly žít…….jejich přání byla jednoduchá: ,,Aby byl mír…….aby neumírala zvířata……aby na světě bylo více lásky…..aby se neničily stromy…aby…..aby……."

Mnoho dětských přání bylo vysloveno, ale nasloucháme dětským hlasům? Společnost řídí tento svět a rozhoduje o něm, ale planeta se předává z generace na generaci a patří vždy především NAŠIM  DĚTEM.

deti-zeme
My jsme se rozhodly dětem naslouchat a pomoci jim sdělit společnosti jejich přání a sdělení. Pomáháme tímto dětem zrealizovat jejich touhu oslovit širokou veřejnost a společnost ve které žijí formou hudebního příběhu, jehož součástí bude i videoprojekce, hudba, tanec, mluvené slovo a zpěv jak sólistů, tak celého pěveckého sboru.

Přidáte se k nám, abychom společně pomohli dětem zrealizovat na prknech hudebního divadla jejich poslání, které by rády předaly společnosti a nepřišla na zmar jejich příprava, píle, vytrvalost, vůle a touha sdělit světu, že je již třeba, aby si mnozí toto ohrožení planety uvědomili a řídili se svým uvědoměním ve svém každodenním životě?


.

 

 


.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>